Статті

Про тарифи на водопостачанняу селі.

На виконання статей 7, 31   Закону України "Про житлово-комунальні послуги", з метою реалізації державної тарифної політики в житлово – комунальному господарстві та покращенню якості обслуговування населення, у зв’язку із зміною ставок податків і зборів(обов’язкових платежів), рівня заробітної плати протягом строку дії попередніх тарифів виникла необхідність коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення виконком Виноградівської сільської ради повідомляє про зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що надає Виноградівське сільське комунальне господарство Виноградівської сільської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам с.Виноградове, затверджене рішенням виконавчого комітету №12 від 2402.2016 року "Про затвердження скоригованих тарифів   на   послуги из водопостачання та водовідведення, що надає Виноградівське СКГ Виноградівської сільської ради"

Рішення про зміну тарифів на водопостачання та водовідведення.


Права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації»

Інформація та інформаційна діяльність набувають важливого значення у правовому житті. Інформаційні відносини вимагають більшої визначеності і захисту. Сукупність основних положень щодо охорони суспільних відносин міститься в спеціальному юридичному акті - Законі України «Про інформацію».
Подробнее...

Про внесення змін до деяких Постанови Правління Пенсійного фонду України

Постановою правління Пенсійного фонду України від 25.10.2011 року N 32-3 "Про внесення змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.11.2011 р. за N 1285/20023, N 1286/20024 (далі - Постанова), внесено зміни до Інструкції про порядок нарахування...
Подробнее...